Infolinia: 89 533 4399
Grafik zajęć

Sala Tango

Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
10:00

10:00 - 10:50

SZKOŁA PLECÓW

10:00 - 10:50

SZKOŁA PLECÓW

10:00 - 10:30

TANIEC I RUCH
Rozpoczęcie godzina 9:30-10.30

10:00 - 10:30

TANIEC I RUCH
Rozpoczęcie godzina 9:30-10.30

10:00 - 10:30

TANIEC I RUCH
Rozpoczęcie godzina 9:30-10.30

10:00 - 10:50

SZKOŁA PLECÓW

10:00 - 11:00

TANIEC I RUCH

11:00

11:30 - 13:30

KLUB SENIORA „JARZĘBINA”
spotkania zawieszone do odwołania

12:00

12:40 - 13:20

ZUMBA GOLD
poranna

13:00
14:00
15:00
16:00

16:30 - 17:30

„Power Dance” – Sekcja Tańca Towarzyskiego
grupa sportowa

16:15 - 17:15

„POWER TEAM”-Sekcja Tańca Street Dance
Junior 8-12 lat

16:15 - 17:15

„POWER TEAM”-Sekcja Tańca Street Dance
Junior 8-12 lat

16:15 - 17:15

„POWER TEAM”-Sekcja Tańca Street Dance
Junior 8-12 lat

17:00

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
gr. nowa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
gr. nowa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
gr. nowa

18:00

18:15 - 19:05

SALSA SOLO & LATINO
gr. brąz + srebro

18:15 - 19:05

SALSA SOLO & LATINO
gr. brąz + srebro

18:15 - 19:05

SALSA SOLO & LATINO
gr. brąz + srebro

18:15 - 19:05

SALSA SOLO & LATINO
gr. brąz + srebro

18:35 - 19:25

ZUMBA FITNESS Z PIOTREM

18:35 - 19:25

ZUMBA FITNESS Z PIOTREM

18:15 - 19:05

SALSA SOLO & LATINO
gr. brąz + srebro

18:15 - 19:05

SALSA SOLO & LATINO
gr. brąz + srebro

18:15 - 19:05

SALSA SOLO & LATINO
gr. brąz + srebro

18:35 - 19:25

ZUMBA FITNESS Z PIOTREM

18:00 - 19:30

MIŁOŚNICY TAŃCA
grupa po kursach tańca

18:00 - 19:30

MIŁOŚNICY TAŃCA
grupa po kursach tańca

18:00 - 19:30

MIŁOŚNICY TAŃCA
grupa po kursach tańca

18:00 - 19:30

MIŁOŚNICY TAŃCA
grupa po kursach tańca

19:00

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
gr. złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
gr. złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
gr. złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
gr. złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
gr. złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
gr. złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
gr. złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
gr. złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
gr. złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
gr. złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
gr. złoto

20:00

20:25 - 21:15

SALSA SOLO & LATINO
gr. diament

20:25 - 21:15

SALSA SOLO & LATINO
gr. diament

20:25 - 21:15

SALSA SOLO & LATINO
gr. diament

20:25 - 21:15

SALSA SOLO & LATINO
gr. diament

20:25 - 21:15

SALSA SOLO & LATINO
gr. diament

20:25 - 21:15

SALSA SOLO & LATINO
gr. diament

20:25 - 21:15

SALSA SOLO & LATINO
gr. diament

20:25 - 21:15

SALSA SOLO & LATINO
gr. diament

20:25 - 21:15

SALSA SOLO & LATINO
gr. diament

20:25 - 21:15

SALSA SOLO & LATINO
gr. diament

20:25 - 21:15

SALSA SOLO & LATINO
gr. diament

20:25 - 21:15

SALSA SOLO & LATINO
gr. diament

20:25 - 21:15

SALSA SOLO & LATINO
gr. diament

20:25 - 21:15

SALSA SOLO & LATINO
gr. diament

20:25 - 21:15

SALSA SOLO & LATINO
gr. diament

21:00
22:00

Sala Samba

Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
10:00
11:00
12:00

12:40 - 13:30

ZUMBA GOLD

13:00
14:00
15:00
16:00

16:00 - 16:45

KIDS DANCE

16:00 - 16:45

KIDS DANCE

16:45 - 17:30

ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI BALETU

16:45 - 17:30

ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI BALETU

16:00 - 16:45

KIDS DANCE

16:45 - 17:30

ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI BALETU

17:00

17:30 - 18:20

ZUMBA TONING

17:30 - 18:20

ZUMBA TONING

17:30 - 18:20

ZUMBA TONING

18:00

18:30 - 19:20

ZUMBA FITNESS Z MONIKĄ

18:30 - 19:20

ZUMBA FITNESS Z MONIKĄ

18:35 - 19:35

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO
Poziom III

18:30 - 19:20

ZUMBA FITNESS Z MONIKĄ

18:35 - 19:35

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO
poziom II

18:35 - 19:35

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO
poziom II

19:00
20:00
21:00
22:00

Sala Rumba

Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

17:15 - 18:15

„POWER TEAM”-Sekcja Tańca Street Dance
Młodzież 12+

17:15 - 18:15

„POWER TEAM”-Sekcja Tańca Street Dance
Młodzież 12+

17:15 - 18:15

„POWER TEAM”-Sekcja Tańca Street Dance
Młodzież 12+

18:00

18:30 - 19:20

SZKOŁA PLECÓW

18:30 - 19:20

SZKOŁA PLECÓW

18:30 - 19:20

SZKOŁA PLECÓW

19:00

19:35 - 20:25

POWER AEROBIC

19:35 - 20:25

POWER AEROBIC

19:35 - 20:25

POWER AEROBIC

20:00
21:00
22:00

Sala Walc

Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
10:00

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00

17:30 - 18:20

GIMNASTYKA NA SZARFACH
gr. dzieci 7-11 lat

17:30 - 18:20

GIMNASTYKA NA SZARFACH
gr. dzieci 7-11 lat

17:30 - 18:20

GIMNASTYKA NA SZARFACH
gr. dzieci 7-11 lat

17:30 - 18:20

GIMNASTYKA NA SZARFACH
gr. dzieci 7-11 lat

17:30 - 18:20

GIMNASTYKA NA SZARFACH
gr. dzieci 7-11 lat

17:30 - 18:20

GIMNASTYKA NA SZARFACH
gr. dzieci 7-11 lat

18:00

18:30 - 19:20

PILATES

18:30 - 19:20

PILATES

18:30 - 19:20

GIMNASTYKA NA SZARFACH
gr. młodzież + dorośli

18:30 - 19:20

GIMNASTYKA NA SZARFACH
gr. młodzież + dorośli

18:30 - 19:20

GIMNASTYKA NA SZARFACH
gr. młodzież + dorośli

18:30 - 19:20

PILATES

18:30 - 19:20

GIMNASTYKA NA SZARFACH
gr. młodzież + dorośli

19:00

19:30 - 20:20

STRETCHING

19:30 - 20:20

STRETCHING

19:30 - 20:20

STRETCHING

20:00
21:00
22:00