Infolinia: 89 533 4399
Grafik zajęć

Sala Tango

Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
10:00

10:00 - 10:50

SZKOŁA PLECÓW

10:00 - 10:50

SZKOŁA PLECÓW

11:00
12:00

12:40 - 13:30

ZUMBA GOLD
poranna

12:40 - 13:30

ZUMBA GOLD
poranna

13:00
14:00
15:00
16:00

16:30 - 17:30

STREET DANCE
gr. poczatkująca pow.12 lat

16:15 - 17:00

STREET DANCE
gr. poczatkująca dzieci

17:00

17:00 - 18:15

STREET DANCE
gr. reprezentacyjna

18:00

18:30 - 19:20

ZUMBA

18:30 - 19:20

ZUMBA

19:00

19:30 - 20:20

PILATES

19:30 - 20:20

PILATES

19:00 - 20:00

MIŁOŚNICY TAŃCA „SENIOR SPORT”
nowa grupa po kursach tańca

21:00
22:00

Sala Samba

Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00

16:30 - 17:15

ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI BALETU
dzieci 5-6 lat

16:30 - 17:15

ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI BALETU
dzieci 5-6 lat

16:15 - 17:00

STREET DANCE
gr. poczatkująca dzieci

17:00

17:00 - 18:00

STREET DANCE
gr. poczatkująca pow.12 lat

18:00

18:50 - 19:40

ZUMBA TONING

18:00 - 18:50

SALSA SOLO & LATINO
gr. IV początkująca

18:15 - 19:05

SALSA SOLO & LATINO
gr. II średniozaawansowana

18:50 - 19:40

ZUMBA TONING

18:00 - 18:50

SALSA SOLO & LATINO
gr. IV początująca

18:15 - 19:05

SALSA SOLO & LATINO
gr. II średniozaawansowana

18:00 - 19:15

STREET DANCE
gr. reprezentacyjna

19:00

19:50 - 20:40

SALSA SOLO & LATINO
gr. III średniozaawansowana

19:05 - 19:55

SZKOŁA PLECÓW

19:50 - 20:40

SALSA SOLO & LATINO
gr. III średniozaawansowana

19:05 - 19:55

SZKOŁA PLECÓW

20:00
21:00
22:00

Sala Rumba

Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00

16:15 - 17:00

GRUPA MODERN
grupa 7-9 lat

16:15 - 17:00

GRUPA MODERN
grupa 7-9 lat

17:00

17:00 - 18:00

GRUPA MODERN
grupa 10-13 lat

17:00 - 18:00

GRUPA MODERN
grupa 10-13 lat

18:00

18:00 - 19:00

GRUPA MODERN
grupa pow. 14 lat

18:00 - 19:00

GRUPA MODERN
grupa pow. 14 lat

19:00

19:15 - 20:05

W&U (wzmocnij i ujędrnij)

19:05 - 19:55

TBW

19:15 - 20:05

W&U (wzmocnij i ujędrnij)

19:05 - 19:55

TBW

19:30 - 20:20

YOGA FLOW

20:00

20:15 - 21:05

TRAMPOLINY

20:15 - 21:05

TRAMPOLINY

21:00
22:00