Infolinia: 89 533 4399
Wiktoria Wojciechowska

STREET DANCE

Z tańcem związana od 2012 roku, ale już od dziecka wiedziała, że taniec będzie jej pasją. Zdobywała wiedzę w różnych szkołach tanecznych, m.in. Flowin’ Style Dance Studio i BTB Dance Agency, gdzie aktualnie wraz z grupą BTB Crew zajmuje wysokie miejsca na różnych turniejach, w skali ogólnopolskiej, zarówno w formacjach, jak i w duetach.

Początkowo zaczynała od Street Dance’u, później skupiła się wyłącznie na Freestyle’u, aby poszerzyć swoją bazę ruchową i pobudzić wyobraźnię. Teraz na co dzień tańczy Hip Hop, w którym czuję się najlepiej, ale nie obce jej są też takie style jak House, Dancehall czy Popping. Bardzo ważny jest dla niej własny rozwój, który potem będzie się przekładał na uczenie i efekty jej podopiecznych.

Brała udział w licznych warsztatach u boku najlepszych instruktorów z Polski, m.in Mariusz „Maniek” Kotarski, Sandy Rzeźniczak, Marcin Rębilas, Joanna „MJ” Ostrowska, Piotr „Simba” Abramowicz, Maciek „Sheva” Mołdoch, Patryk Brdey, Ryfa, Julia Żytko, Klaudia Antos i wielu innych.

Aktualnie prowadzone przeze mnie zajęcia

16:30 - 17:15, wtorek: STREET DANCE w sali Tango
16:30 - 17:15, czwartek: STREET DANCE w sali Tango
17:30 - 18:15, wtorek: STREET DANCE w sali Samba
17:30 - 18:15, czwartek: STREET DANCE w sali Samba