Infolinia: 89 533 4399
YOGA DLA ZDROWIA

 

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy godz. 19.30

Joga to coś  więcej niż tylko ćwiczenia fizyczne.  To także system wartości, filozofia. Jedni traktują ją jak sposób na życie, inni traktują jogę jako ćwiczenia mające pozytywny wpływ na ich ciało i duszę, jak też sposób odprężenia i poprawy kondycji.

Dzięki praktyce jogi rozciągniesz i uelastycznisz przykurczone mięśnie oraz wzmocnisz i rozluźnisz przeciążony kręgosłup. Zsynchronizowanie wykonywanych ruchów ze świadomym oddechem dotlenia organizm, uspokaja i przywraca wewnętrzną równowagę. Joga pomaga redukować napięcia, zwiększyć świadomość ciała i oddechu.

Joga dobrze wpływa na cały organizm, poprawia samopoczucie, dotlenia mózg i inne organy, podnosi naturalną odporność, stymuluje narządy wewnętrzne, poprawia kondycję organizmu, rozciąga mięśnie, rozładowuje napięcie i stres, zwiększa koncentrację, uczy, jak się relaksować. Joga jest procesem odkrywania siebie – poznasz swoje możliwości i popracujesz nad osiągnięciem harmonii ducha i ciała.

Joga dla zdrowia to połączenie jogi Vinysa Flow z jogą hormonalną oraz jogą twarzy. Każda sesja będzie inna m.in. skierowana na trawienie, na kręgosłup, na funkcjonowanie gruczołów czy odstresowanie się i wyciszenie.

Joga dla zdrowia to, to czego potrzebuje Twoje ciało i umysł.

Zajęcia dla wszystkich bez względu na wiek.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy godz. 19.30

19:30 - 20:20, poniedziałek, instruktor: Ewa Dul-Połeć w sali Tango
19:30 - 20:20, środa, instruktor: Ewa Dul-Połeć w sali Tango