Infolinia: 89 533 4399
Grafik zajęć

Sala Tango

Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
10:00

10:00 - 10:50

SZKOŁA PLECÓW

10:00 - 10:50

SZKOŁA PLECÓW

10:00 - 11:00

TANIEC I RUCH
KONTYNUACJA GODZINA 9.00-10.00 NOWA GRUPA OD PAŹDZIERNIKA GODZINA 10.00-11.00!

10:00 - 11:00

TANIEC I RUCH
KONTYNUACJA GODZINA 9.00-10.00 NOWA GRUPA OD PAŹDZIERNIKA GODZINA 10.00-11.00!

10:00 - 10:50

SZKOŁA PLECÓW

10:00 - 11:00

TANIEC I RUCH
GODZINA 9.00-10.00, ZESPÓŁ GODZINA 10.00-11.00

11:00
12:00
13:00
14:00
17:00

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Nowa grupa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Nowa grupa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Nowa grupa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Nowa grupa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Nowa grupa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Nowa grupa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Nowa grupa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Nowa grupa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Nowa grupa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Nowa grupa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Grupa brąz

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Grupa brąz

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Grupa brąz

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Grupa brąz

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Grupa brąz

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Grupa brąz

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Nowa grupa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Nowa grupa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Nowa grupa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Nowa grupa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Nowa grupa

17:30 - 18:20

SALSA SOLO & LATINO
Grupa brąz

18:00

18:20 - 19:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa srebro

18:20 - 19:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa srebro

18:20 - 19:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa srebro

18:20 - 19:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa srebro

18:20 - 19:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa srebro

18:20 - 19:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa srebro

18:20 - 19:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa srebro

18:20 - 19:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa srebro

18:20 - 19:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa srebro

18:30 - 19:20

ZUMBA FITNESS Z PIOTREM

18:30 - 19:20

ZUMBA FITNESS Z PIOTREM

18:20 - 19:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa srebro

18:20 - 19:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa srebro

18:20 - 19:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa srebro

18:20 - 19:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa srebro

18:30 - 19:20

ZUMBA FITNESS Z PIOTREM

19:00

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa złoto

19:20 - 20:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa złoto

19:30 - 20:30

MIŁOŚNICY TAŃCA
Po kursach tańca

19:30 - 20:30

MIŁOŚNICY TAŃCA
Po kursach tańca

19:30 - 20:30

MIŁOŚNICY TAŃCA
Po kursach tańca

19:30 - 20:30

MIŁOŚNICY TAŃCA
Po kursach tańca

20:00

20:20 - 21:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa diament

20:20 - 21:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa diament

20:20 - 21:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa diament

20:20 - 21:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa diament

20:20 - 21:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa diament

20:20 - 21:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa diament

20:20 - 21:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa diament

20:20 - 21:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa diament

20:20 - 21:10

SALSA SOLO & LATINO
Grupa diament

20:30 - 21:30

MIŁOŚNICY TAŃCA
Technika taneczna dla wszystkich grup

20:30 - 21:30

MIŁOŚNICY TAŃCA
Technika taneczna dla wszystkich grup

20:30 - 21:30

MIŁOŚNICY TAŃCA
Technika taneczna dla wszystkich grup

21:00
22:00

Sala Samba

Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
10:00
11:00
12:00

12:40 - 13:20

ZUMBA GOLD

12:40 - 13:20

ZUMBA GOLD

12:40 - 13:20

ZUMBA GOLD

13:00
14:00
15:00
16:00

16:00 - 16:45

KIDS DANCE

16:00 - 16:45

KIDS DANCE

16:45 - 17:30

ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI BALETU

16:45 - 17:30

ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI BALETU

16:00 - 16:45

KIDS DANCE

16:45 - 17:30

ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI BALETU

17:00

17:30 - 18:20

ZUMBA TONING

17:30 - 18:20

ZUMBA TONING

17:30 - 18:20

ZUMBA TONING

18:00

18:30 - 19:20

ZUMBA FITNESS Z MONIKĄ

18:30 - 19:20

ZUMBA FITNESS Z MONIKĄ

18:30 - 19:20

ZUMBA FITNESS Z MONIKĄ

19:00

19:30 - 20:30

Sekcja Street Dance „Army of power”
Młodzież 11+

19:30 - 20:30

Sekcja Street Dance „Army of power”
Młodzież 11+

19:30 - 20:30

LADIES DANCE

19:30 - 20:30

Sekcja Street Dance „Army of power”
Młodzież 11+

20:00
21:00
22:00

Sala Rumba

Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00

15:40 - 16:30

AFTER WORK

15:40 - 16:30

AFTER WORK

15:40 - 16:30

AFTER WORK

16:00
17:00

17:00 - 17:50

FIT PUPA

17:00 - 17:50

FIT PUPA

17:00 - 17:50

FIT PUPA

18:00

18:00 - 18:50

TRENING FUNKCJONALNY

18:00 - 18:50

TRENING FUNKCJONALNY

18:30 - 19:20

SZKOŁA PLECÓW

18:30 - 19:20

SZKOŁA PLECÓW

18:00 - 18:50

TRENING FUNKCJONALNY

18:30 - 19:20

SZKOŁA PLECÓW

19:00

19:10 - 20:00

STEP&SHAPE

19:10 - 20:00

STEP&SHAPE

19:30 - 20:20

POWER AEROBIC

19:30 - 20:20

POWER AEROBIC

19:10 - 20:00

STEP&SHAPE

19:30 - 20:20

POWER AEROBIC

20:00
21:00
22:00

Sala Walc

Godzina
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
10:00

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

10:00 - 13:00

KLUB SENIOR+

11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00

16:30 - 17:20

GIMNASTYKA NA SZARFACH
Grupa początkująca 7+

16:30 - 17:20

GIMNASTYKA NA SZARFACH
Grupa początkująca 7+

16:30 - 17:20

GIMNASTYKA NA SZARFACH
Grupa początkująca 7+

16:30 - 17:20

GIMNASTYKA NA SZARFACH
Grupa zaawansowana 7+

16:30 - 17:20

GIMNASTYKA NA SZARFACH
Grupa zaawansowana 7+

17:00

17:30 - 18:20

AERIAL ACRO FITNESS

17:30 - 18:20

GIMNASTYKA NA SZARFACH

18:00

18:30 - 19:20

PILATES

18:30 - 19:20

PILATES

18:30 - 19:20

AERIAL YOGA

18:30 - 19:20

AERIAL YOGA

18:30 - 19:20

PILATES

18:30 - 19:20

AERIAL YOGA

19:00

19:30 - 20:20

STRETCHING DLA ZDROWIA

20:00
21:00
22:00