Agnieszka Paprzycka

Agnieszka Paprzycka to tancerka jazzowa, instruktorka Pilates oraz Aerial Jogi I i II stopnia.

W 2003 roku trafiła do pierwszego składu zespołu Jazz One, prowadzonego przez Pawła Michno. Jednocześnie rozwijała się w innych technikach – musical dance u Jacka Wazelina, taniec klasyczny u Kamy Akucewicz, contemporary u Kseny Audrey (zespół KS Project), modern u Roberta Śliżewskiego oraz akrobatyka pod okiem trenerów z Państwowej Szkoły Cyrkowej i DKS Targówek. Regularnie jeździła na warsztaty do zagranicznych pedagogów Ricky Palomino, Matthew Tseng, Lukas McFarlane, Seth Zibalese, Stacy Jo Boeddeker, Jose de la Cruz, Blake McGrath, Allan McCormick, Adam Parson oraz polskich m.in. Grzegorz Pańtak, Michał Góral, Michał Mardas i inni. W 2010 roku otrzymała stypendystka Oure School of Performing Arts w Danii na kierunku taniec.

Startowała na turniejach, przeglądach i mistrzostwach Polski i Świata IDO, zajmując wysokie miejsca zarówno jako tancerka zespołowa jak i solistka. Uczestniczyła w programie „Otwarta Rampa”, tańczyła w spektaklu „Niżyński” w reżyserii Michała Siegoczyńskiego, brała udział w reklamie Zdrofit „Ćwicz odporność”, tańczyła na scenie Sopot Hit Festiwal, Ecco Walkathon, WOŚP, Palladium oraz brała udział w tanecznych sesjach zdjęciowych m.in. dla marki L’oreal.

Prowadzi taniec jazzowy, zajęcia wzmacniające i stretching, a od 2020 roku także Aerial Jogę dla dorosłych. Podczas zajęć wykorzystuje wiedzę z różnych dziedzin, dzięki czemu są one jeszcze bardziej efektywne. W każdym dostrzega potencjał i wie, że dzięki chęciom i pracy, każdy może osiągnąć zamierzone cele.

Stale dba o samorozwój, dlatego regularnie uczęszcza na warsztaty jazz i musical dance Jacka Wazelina, ćwiczy gimnastykę w Centrum Gimnastycznym GimSport oraz od niedawna poznaje bliżej taniec współczesny i teatr tańca pod okiem Ani Janczarek w Pracowni Tańca Pryzmat. Pogłębia wiedzę ze stretchingu szkoląc się u Kasi Witek, Kasi Bigos i Nathalie Sonnenschine oraz innych specjalistów.

Od 2021 związana z firmą Moje Dziecko, gdzie prowadzi animacje, aktywności sportowe i jest instruktorką zajęć kreatywnych dla dzieci i młodzieży.

 

Aktualnie prowadzone przeze mnie zajęcia

19:30 - 20:20, poniedziałek: AERIAL YOGA w sali Walc
19:30 - 20:20, środa: AERIAL YOGA w sali Walc